İndirim!

PET REMEDY SAKİNLEŞTİRİCİ DİFÜZÖR

 320,00

5 adet stokta

Açıklama

Pet Remedy’den en iyi şekilde nasıl yararlanılır.

Pet Remedy’nin doğal bir seçenek olmasının yanı sıra büyük bir avantajı , benzersiz çalışma şeklidir. Anında yardım etmeye başlar ve sakinleştirici etkisi çok naziktir.

Düşük konsantrasyonlu Valerian bazlı formülasyon, evcil hayvanın (tüm memeliler, kuşlar ve sürüngenler) doğal sakinleştirici yolları ile çalışır.

Bu, Pet Remedy formülasyonundaki aktiflerin GABA’yı (memelilerdeki doğal sakinleştirici ajan) taklit ettiği ve böylece ateşlenen / heyecanlanan sinir hücrelerini (evcil hayvan stresli veya endişeli olduğunda) beyinden sakinleşmek için bir mesaj aldıklarını düşünmelerine yardımcı olduğu anlamına gelir. .

Unutmayın, Pet Remedy sadece heyecanlı sinirleri sakinleştirmeye yardımcı olur, bu yüzden hala başa çıkılması gereken öğrenilmiş (tepkisel) davranış meselesi vardır. Genellikle evcil hayvanınız, sinir hücreleri sakinleşmiş olsa bile, stresli veya endişeli olduğunda olduğu gibi bir süre tepki verir / davranır.

Örneğin, kapı zili çaldığında, bir köpek yine de havlayarak tepki verebilir.

Ancak bir kez sakinleştiğinde, evcil hayvan daha yerleşik ve size daha açık hale gelir, böylece güven geliştirmeye ve davranış değişikliği üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Pet Remedy artık veterinerler, veteriner hemşireler, kurtarma merkezleri, evcil hayvan uzmanları (davranış uzmanları, eğitmenler ve bakıcılar gibi) ve hatta dünyanın her yerindeki hayvanat bahçeleri tarafından günlük olarak kullanılmaktadır!

Fiş Difüzör

Evcil hayvanınızın en çok zaman geçirdiği odada fiş difüzörü bulun .

Ortam ve sürekli yavaş bırakma, Pet Remedy’i daha da etkili hale getirir.

Kuşlar ve sürüngenler dahil tüm evcil hayvanlar için uygundur.

Anında yardım etmeye başlar ve ayrılık kaygısı, bağlanma, havai fişekler, yeni ev, yas, evde yeni evcil hayvan ve diğer stresli durumlara yardımcı olur.

Pet Remedy nasıl çalışır?

 

 • Pet Remedy , tüm memelilerde, sürüngenlerde ve kuşlarda bulunan doğal bir sakinleştirici madde olan GABA’yı (gama amino butirik asit) taklit ederek evcil hayvanın kendi doğal sakinleştirici mekanizmalarıyla çalışır .
 • Böylece bir evcil hayvan strese girdiğinde veya endişelendiğinde, Pet Remedy aktif maddeleri kırmızı sinir hücrelerini kandırarak beyinden sakinleşmek için bir mesaj aldıklarını düşünmelerine yardımcı olur. Bu yüzden anında yardım etmeye başlar.
  Dr. Flo Watt MRCPsych (Danışman Psikiyatrist) tarafından açıklandı
 • Formülasyon ağırlıklı olarak kediotu yağı bazlıdır (Doğu Avrupa’dan), küçük Vetiver (Endonezya’dan), Tatlı Fesleğen , (Avrupa’dan) ve Adaçayı (Fransa’dan) esansiyel yağları içerir.
 • Birçok Valerian preparatı çok güçlüdür ve sakinleştirmek yerine yatıştırıcı olabilir. Pet Remedy düşük konsantrasyondur ve difüzör, metabolizma üzerindeki etkisi açısından çok nazik ve nazik olan sabit bir yavaş salınım sağlar. Aynı şekilde su bazlı sakinleştirici spreyler ve mendiller için de geçerlidir.

kediotu mutlak yağı

 • Kediotu, kısa rizomları, aromatik tüylü yaprakları ve küçük pembe veya beyaz çiçek kümeleri olan çok yıllık bir bitkidir. Dünya çapında 260’tan fazla farklı Valerian türü vardır, ancak sadece birkaçı sakinleştirici özelliklere sahiptir ve Valeriana Of cinalis’ten Pet Remedy için optimum sonuçları elde ederiz. Bu türün anavatanı Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’nın kuzey kesimleridir.
 • Kediotu mutlak yağı, Valeriana Of cinalis bitkisinin rizomlarından soğuk ekstraksiyonla elde edilir ve yüzyıllardır etkili ve güvenli bir sakinleştirici madde olarak kullanılmıştır.
 • Kediotunda tespit edilen ve etki yöntemine katkıda bulunabilecek bilinen bileşikler şunlardır: Seskiterpenler: (uçucu yağda bulunur): izovalerik asit, valerenik asit, valerenal ve valerenol
  Gama-amino butirik asit (GABA)
  İridoidler: valepotriatlar dahil: izovaltrat ve valtrate
  Alkaloidler: actinidine, chatinine, shyanthine, valerianine ve Valerine
  izovaleramid: çıkarma işlemi oluşturulabilir
  flavanonlardan: hesperidin 6-methylapigenin ve linarin.
 • Mutlak yağımızı, kediotu bitkilerimizin gübre olarak sadece domuz gübresi kullanılarak organik olarak yetiştirildiği Avrupa’dan tedarik ediyoruz.

Evcil hayvan ilacı formülasyonunda kullanılan diğer uçucu yağlar

vetiver

Vetiver (Chrysopogon zizanioides) sert, aromatik bir çimdir ve uçucu yağ, limon otu, sitronella ve palmarosa ile aynı botanik aileye ait olan bu çimin köklerinden buhar distilasyonu ile elde edilir. Bu bitki, kayıtlar başladığından beri sakinleştirici özellikleri nedeniyle takdir edilmiştir.
Yıkanmış, doğranmış, kurutulmuş ve ıslatılmış kök ve köklerden buhar distilasyonu ile ekstrakte edilir. Aroma çok topraklıdır. Ana kimyasal bileşenler benzoik asit, vetiverol, furfurol, a ve b-vetivone, vetivene ve vetivenyl vetivenate’dir. Vetiver’i Haiti ve Java’dan tedarik ediyoruz.

Tatlı fesleğen

Tatlı Fesleğen (Ocimum basilicum), gür yeşil yaprakları olan aromatik bir bitkidir. Uçucu yağ, yapraklardan ve üst kısımlardan buhar damıtma ile çıkarılır. Tatlı Fesleğen esansiyel yağı, a-pinene, camphene, b-pinene, myrcene, limonene, cis-ocimene, kafur, linalool, metil chavicol, y-terpineol, citronellol, geraniol, metil sinnamat ve öjenol gibi çeşitli kimyasal bileşiklere sahiptir. Sakinleştirici etkisi nedeniyle aromaterapide yaygın olarak kullanılır. Sweet Basil’i Avrupa ve Mısır’dan tedarik ediyoruz.

Adaçayı

Adaçayı (Salvia Sclaria), Akdeniz’e ve Avrupa’nın bazı bölgelerine özgü iki yılda bir bitkidir. Adaçayı Esansiyel Yağı, Adaçayı bitkisinin tomurcuk ve yapraklarının buharla damıtılmasıyla elde edilir. Bu bitki, özellikle sakinleştirici özellikleri açısından, tarih boyunca tıbbi bir bitki olarak çok övülmüştür. Adaçayı uçucu yağında bulunan bilinen kimyasal bileşikler arasında esterler, seskiterpenler, di-terpenler ve monoterpenler bulunur. Clary Sage esansiyel yağımızı Fransa’dan tedarik ediyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PET REMEDY SAKİNLEŞTİRİCİ DİFÜZÖR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir