İndirim!

MVB GULOXMİN 30 TABLET

 90,00

15 adet stokta

Açıklama

İçeriğinde Glukozamin sülfat , Kondroitin sülfat, Metil sülfonil metan ve Hyaluronik asit bulundurduğu için özellikle eklem rahatsızlığı olan kedi ve köpeklerde, günlük beslenme programına ek olarak kullanılabilir. Eklem kıkırdağında oluşan hasarın yavaşlatılmasına katkı sunar, eklem sıvısının artırılmasına destek verir ve daha rahat hareket kabiliyeti kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca içerdiği C vitamini sayesinde virüs ve bakterilere karşı bağışıklık sistemini güçlendirir, böbrek taşları oluşan ya da oluşma eğilimi gösteren kedi ve köpeklerde idrarın asitliğini artırarak idrar taşı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 

Kedilerde ve genç köpeklere her 10 kg.canlı ağırlık için günde 1/2 tablet ,yetişkin köpeklere her 10 kg. canlı ağırlık için günde 1 tablet yemlerine ilave edilerek verilir. 8 ay kullandıktan sonra 3 ay ara verilir ve tekrar kullanılmaya başlanır.

 

Vitamin C 36.290 mg/kg Hyaluronic asit 13,3 mg Mangan 4.715 mg/kg Glukozamin , Kondroitin sülfat , Laktoz , İnaktif bira mayası ,Magnezyum Tavuk unu Peyniraltı suyu tozu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“MVB GULOXMİN 30 TABLET” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir