İndirim!

BİYOTEKNİK ZİNCODERM 80GR

 35,00

25 adet stokta

Açıklama

Biyo ZİNCODERM

Krem – Deri Bakım Ürünü

 

Bileşimi

Çinko oksit, Cetostearyl alcohol, Ceteareth-20, parafin likit, propylen glycol, beyaz vazelin ihtiva eden beyaz renkte kokusuz ve yağsız bir kremdir.

Kullanım Sahası

Biyo ZİNCODERM Krem deri bakım ürünü olarak hazırlanmış bir kremdir. Kedi, köpek, kuş, kümes hayvanları, at, küçük ve büyük baş hayvanların hassas veya hasarlı derilerine tatbik edildiğinde bandaj vazifesini görerek zar gibi kaplar, hassas ve hasarlı deriyi dış etkenlerden (kir, nem, UV, iritan ajanlar, darbe, sarmaşık, meşe ağacı, sumak gibi bitkilerden sızan zehirler), enfeksiyon amillerinden, haşerattan korur. Kuru ve çatlak cildin üzerini kaplayarak cildin tabii rejenerasyonunu destekleyerek yumuşamasını ve elastikiyetini kazanmasını sağlar, tahriş olmuş cildin dehidratasyonu engeller. Hafif cilt tahrişlerinde, cilt döküntülerinde, cilt çatlak ve yarıklarında koruyucu bir tabaka halinde örterek iyileşmelerini hızlandırır.

Kullanım Şekli ve Dozu

Biyo ZİNCODERM Krem kullanılmadan önce tatbik edilecek bölge sabun ve su ile yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Gerek görüldüğünde günde 2-3 kez deri üzerine ovularak tatbik edilir.

Ticari Takdim Şekli

80 g’lık lamine tüpte kutusuz olarak, 80 g’lık alüminyum tüp ve 100 g’lık kavanozlarda karton kutu içinde satışa sunulmuştur.

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Kayıt Tarih Ve No

05.08.2015-5/022

Ek bilgi

GRAMAJ

80GR

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BİYOTEKNİK ZİNCODERM 80GR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir