ÜRÜNLERİMİZ
En uygun ve en kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.
GÖZAT

KUŞ VİTAMİN VE YEM KATKI MADDELERİ
Kuşlar, hastalık belirtilerini çok nadir göstermektedir ve genellikle hastalıkların ağırlaştığı zaman sahipleri bunu fark etmektedir. Bu yüzden kuşların hasta olmaması için probiyotik, vitamin vb. ürünlerle sürekli desteklemek gerekiyor. Birbirinden kaliteli kuş sağlık paketlerimizle hizmetinizdeyiz.

Previous

Next

Kedi-Köpek Maltları
Kediler sürekli kendilerini yalayarak temizleyen canlılar olduğu için bir süre sonra tüyler midelerinde topak oluşturur ve dışarıya atılamaz, bu nedenle sağlık problemleri doğar. Bundan dolayı kedi maltları kediler için vazgeçilmez bir üründür.Seçkin markaların kaliteli maltlarını sizde inceleyin.

Previous

Next

Deri Bakım ve Yara Pomadlarımız
Canımızdan bir parça olan evcil hayvanlarımızda bazen deri problemleriyle ve yaralarla karşılaşabiliyoruz. Bizde sizlerin bu sorununa çare olabilmek için birbirinden faydalı deri pomadlarımızı hizmetinize sunduk. 

Previous

Next

BLOG SAYFAMIZ

Evcil hayvanınızı yeni aldınız ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?
Bir köpeğe veya kediye tuvalet eğitimi nasıl verilir bilmiyor musunuz?
O zaman tüm sorularınıza cevap olmak için tecrübelerimiz ve bilgilerimiz dahilinde yazdığımız blog sayfamıza sizleri bekliyoruz.

GÖZAT

Sample Headline
Sample text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Button

+Previous

+Next

Petlovebutik Kimdir?
Hatay/İskenderun bölgesinde 20 yılı aşkın pet malzemeleri ve sağlığı sektöründe geçmişi olan bir firmanın 2020 yılında e-ticarete atılmasıyla ortaya çıkan bir kuruluşuz. Amacımız daha fazla canlıya ulaşabilmek ve mutlu etmektir.

Dilek ve Şikayetleriniz

Name

Email

Message

gönder

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop